Дитячий садок – ціла епоха в житті малюка, великий новий етап, до якого важливо підготуватися як дитині, так і батькам.

 

Херсонський ясла – садок № 45 Херсонської міської ради широко відкрив свої двері для перших вихованців у серпні 1990 року.  Розташований  в Таврійському мікрорайоні міста Херсона, як яскравий осередок дитячої радості!

 

Координує роботу дошкільного закладу  та сприяє професійному зростанню педагогів  завідувач  Короткова Т.Ю. , “спеціаліст  вищої категорії”,   педагогічне звання  «вихователь – методист». За підсумками державної атестації у 2007 – 2008 навчальному році заклад  визнано атестованим з «відзнакою».

 

Ясла – садок відвідує 138 дітей. Функціонують 6 груп для дітей віком від 2 – х до 6 – ти років, з  них 5 груп дошкільного віку та 1 група перед дошкільного віку.

Будівництво ЯСЕЛ - САДКА №45 здійснювало будівельно - монтажне управління №3 (на передньому плані видно вже збудований 1-й поверх), розбудова 3-го Таврійського мікрорайону, - 1989рік.

 

 

 УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ

ЯСЕЛ - САДКА №45

(на фото: перші вихованці новозбудованого садка та завідувач Короткова Т.Ю. з колективом)

серпень 1990 рік.

 

 

 

 

 

Почесним гостем на відкритті садка був Сальдо В.В.,

гол. інженер СМУ-3

(6. 08. 1990р.).

Перше святкування Нового року! - 1990р.

Освітньо – виховний процес забезпечують 16 досвідчених, турботливих педагогів, серед яких  вихователь – методист, вчитель іноземної мови.

Над розвитком музично – ритмічних  здібностей дітей працюють музичний керівник та хореограф.

Психолого – педагогічне  супроводження та збереження психологічного здоров'я дітей забезпечує практичний психолог – спеціаліст з дитячої та юнацької психотерапії, член Української Європейської спілки психотерапевтів, спеціаліст піскової терапії.  

Головними пріоритетними  напрямками у діяльності педагогічного колективу є: збереження  психічного та фізичного здоров’я дітей, їх  свідоме  ставлення  до власного фізичного здоров’я  та створення  умов для навчання, виховання, соціальної адаптації у суспільстві.

У закладі визначена чітка система правил, зокрема :

• Інтереси дитини – на першому місці;

• Всі питання з навчання та виховання вирішує єдина педагогічна  творча команда висококласних фахівців;

• Навчання та виховання дітей забезпечує реалізацію дитиною своїх

потенційних можливостей.

На базі  ясел – садка  для батьків (законних представників) дітей, які виховуються в умовах  сім’ ї працює консультативний пункт, де  батькі мають змогу безкоштовно отримати консультацію провідних спеціалістів: практичного психолога, старшої медичної сестри, вихователя – методиста, завідувача.

Навчально – виховний процес побудовано за програмами, рекомендованими Міністерством освіти, молоді та спорту України, за власною авторською програмою «Хочу все знать», яка підтримана та узгоджена Херсонською академією неперервної освіти. В основі  програми модель розвитку у дошкільників передумов  до саморозвитку. Це, насамперед, створення розвивального середовища, особистісно – орієнтований  підхід до кожної  окремої дитини  з урахуванням її  здібностей – вибір  дитиною  виду діяльності та розвиток самостійності  у  всіх її видах. Навчання дітей проходить  через розвиток природних здібностей дітей до наглядного моделювання.  Авторська програма – це не тільки розвиток сенсорних здібностей у малюків, а й розвиток різних форм символізації  як основа для розвитку здібностей  дітей. Отже, від традиційної програма «Хочу все знати» відрізняється такими особливостями :

основне місце займають заняття, направлені на освоєння дітьми різних форм наочного моделювання та символізації ;  пізнавальний  матеріал  подається через художню літературу та її обговорення ; в програму внесені такі розділи як формування елементів логічного  мислення, ознайомлення з просторовими відносинами ; заняття  по зображувальної  діяльності  наповнені завданнями на емоційне сприйняття  і самовираження.

ПЕРШИЙ ВИПУСК ДНЗ!!!

 

Новий рік 1993р.

Колектив ясел - садка і найкращій ДІД МОРОЗ -  Толок А.С. (Заслужений артист СРСР, нині Народний артист України)

ДРУЖНІЙ КОЛЕКТИВ ЯСЕЛ - САДКА №45 
СВЯТКУВАННЯ 10 - ти річного ЮВІЛЕЮ ДНЗ!!!

 

Згуртований колектив!!! - 2004р.

Для розвитку емоційного потенціалу у корекційно – розвивальній  роботі  з дітьми практичний психолог використовує піскову , арттерапію та вправи з релаксації.

Дошкільний навчальний заклад  є базовим для проведення методичних об’єднань  психологів, вихователів – методистів, вихователів міста та області з питань розповсюдження передового інноваційного педагогічного досвіду. Педагогічний колектив завжди радий поділитися  нетрадиційними формами навчання та виховання дітей на майстер – класах  для слухачів курсів підвищення кваліфікації  Херсонської академії неперервної освіти.

Ясла – садок є постійним учасником  конкурсів, проектів, тощо,  посів призове місце за творчі дитячі роботи на Міжнародній конференції «Чисте місто – чиста ріка».

Дружня творча  атмосфера, у якій працює педагогічний колектив передається  батькам вихованців, з якими завжди налагоджене діалогове

спілкування, яке відбувається декількома шляхами: щоденно, на батьківських зборах, на сайті  дошкільного закладу, на Інтернет – сторінці  практичного психолога. 

Результат кропіткої щоденної праці педагогічного колективу

залишається на сторінках друкованої продукції  у брошурах: «Програма розвитку дітей дошкільного віку «Хочу все знать»; «Педагогічні умови формування у дошкільників здатностей до саморозвитку»; «Особливості саморозвитку дітей дошкільного віку»; «Конспекти апробованих занять, розроблених на основі програми «Хочу все знать», «Ділова етика керівника дошкільного закладу»  та інших.

У яслах – садку  теплий домашній мікроклімат. Навантаження гармонійно поєднуються з відпочинком. Досвідчені вихователі створюють сприятливі умови для радісного, змістовного дитинства, розвитку особистості, розкриттю власних можливостей і талантів кожної дитини. Свої вміння діти демонструють на відкритих заняттях, виставках дитячої творчості. Випускники  підтверджують це успішним навчанням  у школах, гімназіях міста і завжди є бажаними майбутніми учнями. Основною їх рисою є  «соціальна компетентність»,  яка досягається кропіткою щоденною роботою по становленню соціальної свідомості дитини.

 Наш  девіз: Виховати та навчити дитину можна тільки своїм прикладом.    І цим прикладом мають стати конкретні справи дорослих  з виявом гуманності і розуміння по відношенню до дітей.

Святкування 2009 року!

 СВЯТКУВАННЯ 20-ти річчя ЯСЕЛ -САДКА №45!!!

2010рік

Міжнародна екологічна конференція, - 2011рік.

ПРАЦІВНИКИ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ ЯСЕЛ - САДКА №45

Свербич В.Д. - вихователь

         Грачова Л.О. - вихователь

                  Комаренко Т.Л. - помічник вихователя

                            Колеснік О.О. - старша медична сестра

ПРАЦІВНИКИ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ БІЛЬШЕ 20-ти РОКІВ

У ЯСЛА - САДКУ №45

Луканічева К.А. - вихователь

Сиводєдова Л.Т. - завгосп

Шолох Є.С. - помічник вихователя

Ярига Г.В. - машиніст з прання білизни

Бортнік М.В. - помічник вихователя

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

СЬОГОДЕННЯ ЯСЕЛ - САДКА №45!!!

НАШ УЛЮБЛЕНИЙ ЯСЛА - САДОК!!!!

Ми в злагоді зростаємо,

чого і вам бажаємо!

Йдіть до нас в садочок, 

ведіть синів і дочок!