Пам'ятка для батьків

про особливі умови роботи закладу на період карантину

1.   Перед початком зміни проводиться температурний скринінг усім працівникам закладу. Запроваджено масковий режим для усіх працівників.

2.   Батьки приводять дітей до 800 години ранку.

3.   Проходять температурний скринінг дітей при вході (початковий) у ясла-садок у медичного працівника. Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 370С або ознаки респіраторних захворювань на початковому скринінзі не допускаються до відвідування закладу. При поточному скринінзі – ізолюються з обов’язковим інформуванням медичного працівника та батьків. Температурний скринінг проводиться кожні 4 години перед обідом та після сну із занесенням показників у відповідний журнал.

4.   Батьки та супроводжуючі особи повинні одягати захисну маску (у тому числі саморобну) або респіратор  так, щоб були покриті ніс та рот. Очікування на території повинно бути за межами ігрового майданчика групи та обмежено у часі.

5.   Заводити та забирати дитину згідно схеми маршруту з дотриманням соціальної дистанції (1,5 метри), а працівники закладу забезпечуватимуть прийом, супровід дітей до групових приміщень з недопущенням перетинання.

6.   Віддавши дитину працівнику або забравши її, батьки повинні негайно залишити територію закладу.

7.   У недоступному для дітей місці у роздягальні, санітарній кімнаті, буфетній розміщуються дезінфікуючі засоби.

8.   Всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей (термометрія, обробка рук антисептиком, миття рук, навчання правилам етикету кашлю тощо) проводяться в ігровій формі та за особистим прикладом працівників закладу.

9.   На період карантину забороняється:

- використання м'яких іграшок;

- використання килимів з довгим ворсом;

- перебування у вуличному взутті всередині приміщень;

- проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш, ніж однієї групи та за присутності глядачів (відвідувачів);

- ігри з водою та піском на вулиці.

 

 

ПОРАДИ

для батьків від Держпродспоживслужби на період дії карантину:

– обмежте контакти вашої дитини з іншими дітьми, родичами, які мешкають окремо, знайомими;

– не допускайте перебування дитини у місцях великого скупчення людей, зокрема у громадських місцях, на спортивних та ігрових майданчиках;

– не допускайте участі дитини у масових заходах (змаганнях, конкурсах тощо);

– обмежте пересування дитини громадським транспортом;

– не допускайте контакт дитини з особами, що мають ознаки респіраторного захворювання;

– контролюйте дотримання дитиною правил особистої гігієни, навчить дитину мити руки після відвідування вулиці, туалету, перед вживанням їжі;

– роз’яснить важливість дотримання правила захисту очей, носа або рота від контакту з ними немитих рук;

– слідкуйте за станом здоров’я дитини, не займайтесь самолікуванням у разі захворювання, своєчасно звертайтесь за медичною допомогою.

Якщо ви берете дитину з собою на роботу, бажано створити умови для окремого перебування дитини, що обмежать контакт дитини з іншими працівниками.

 

 

Прес-служба Держпродспоживслужби в Херсонській області

Шановні батьки! 

У яслах садку функціонують 6 груп

для дітей віком від 2-х до 6-ти років, з них:
1 група – для дітей раннього віку;
5 груп – для дітей дошкільного віку.
               в яких виховуються 140 дітей.

 

Режим роботи дошкільного закладу:
п’ятиденний робочий тиждень: 7.00-17.30
працює одна чергова група: 7.00-19.00
        Навчальна програма передбачає розвиток здібностей дітей на заняттях з логіки, просторових відносин, сенсорики, математики, малювання, музики, художнього конструювання.
     Дошкільний навчальний заклад надає за бажанням батьків додаткові освітні послуги з англійської мови та ритмічної гімнастики.
         Протягом року для дітей організовуються свята і розваги, до їх уваги вистави обласного лялькового та драматичного театрів, концерти артистів філармонії і учнів музичної школи, театральні вистави Ліцею мистецтв.

         У 2008 році завершився експеримент “Педагогічні умови формування у дошкільників передумов до саморозвитку”. Педагогічним колективом рзроблена авторська програма “Хочу все знати”. Вона рекомендована для впровадження в практику роботи педагогічних працівників міста і області.
Головні пріоритетні
напрямки роботи:
- реалізація державної політики в галузі освіти;
- здійснення особистісно орієнтованого підходу до кожної дитини;
- забезпечення розвивальних освітньо – виховних заходів, спрямованих на формування передумов до саморозвитку дошкільників через: розвиток уяви та творчих здібностей, самостійності;
- формування основ безпеки життєдіяльності;
- забезпечення психологічного супроводу.

УВАГА!!!

Відповідно до розпорядження голови Херсонської обласної ради від 24.11.2016 року запроваджено "гарячу" телефонну лінію Херсонської обласної ради та визначено її телефонні номери з безкоштовним обслуговуванням

КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
        На базі Херсонського ясел – садка № 45 Херсонської міської ради для батьків (законих представників) дітей, які виховуються в умовах сім’ї.
Батьки мають змогу безкоштовно отримати консультацію провідних спеціалістів:
Практичного психолога
         •Старшої медичної сестри
                   •Вихователя – методиста
                              •Завідувача

Мікрорайон закріплений за ЗДО

Вікові прояви соціалізації дитини