Адміністрація ясел - садка №45 з радістю відповість на Ваші питання, надасть консультацію, роз'яснення!

Ми відкриті до спілкування!

Comments: 8
  • #8

    Оля (Thursday, 12 August 2021 10:57)

    Доброго дня,скажіть,будь ласка,як можна до вас додзвонитися? В мене виникли питання стосовно електронної черги та оформлення дитини в садок.

  • #7

    Адміністрація ЗДО №45 (Thursday, 27 May 2021 13:59)

    Шановна пані Анастасіє!
    Відповідно
    - до пункту 11 Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.09.2020 №55 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» дозволено проведення культурно-виховних заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з однієї групи та за присутності одного з батьків/опікунів дитини з розрахунку однієї особи на 5 кв. метрів площі приміщення в якому проводиться захід або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі).
    Проведення культурно-виховних заходів дозволяється за умови дотримання протиепідемічних заходів, використання усіма батьками/опікунами респіраторних або захисник масок так, щоб були покриті ніс та рот, з подальшою дезінфекцією поверхонь приміщення в якому відбувся культурно-виховний захід.
    - до пункту 5 Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 23 квітня 2021 року № 4 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» керівник закладу освіти забезпечує обмеження проведення масових заходів (нарад, зборів тощо) в закритих приміщеннях (окрім заходів, необхідних для забезпечення функціонування закладів освіти - проведення педагогічних рад, засідань ректоратів, конкурсних комісій, конференцій трудового колективу тощо);
    Зауважуємо, що вхід дозволено за умов:
     використання засобів індивідуального захисту;
     проведення термометрії безконтактним термометром;
     попереднього узгодження з керівником закладу освіти.
    Вхід та перебування в закладі освіти інших учасників освітнього процесу, зокрема батьків здобувачів освіти, а також сторонніх осіб, дозволяється з метою захисту прав здобувачів освіти, педагогічних та інших працівників закладу, реалізації ними прав, передбачених законодавством.
    Станом на 27.05.2021 проведено виміри музичної зали з метою вирішення питання щодо перебування можливої кількості батьків в залі відповідно санітарних вимог та доведено до відома батьківського комітету групи. За інформацією батьківського комітету погоджено проведення випускного ранку в музичній залі без батьків, а завершення його на території закладу за умови використання батьками засобів індивідуального захисту.

  • #6

    Анастасія (Monday, 24 May 2021 00:03)

    Скажіть будь ласка, на якій підставі батьків не запрошують на свято випускного у старшій групі, адже в Постанові Головного державного санітарного лікаря України №4 від 23.04.2021р. "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)" вказано, що батьки можуть відвідувати освітній заклад (п.7 Постанови). Це є порушенням норм даного нормативно-правового акту та Сімейного Кодексу України.

    Постанова Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 року № 50 втартила чинність, тож може вже досить маніпулювати карантином та дозволити батькам відвідувати заклад. Адже це свято насамперед дітей та батьків.

  • #5

    Екатерина (Monday, 08 February 2021 21:35)

    Доброго времени суток! Не могу нигде найти информацию по поводу оплаты за садик. Какова точная сумма за определенный период времени (пол года, год)?

  • #4

    Адміністрація ясел-садка№45 (Tuesday, 29 January 2019 10:23)

    Шановна Олено!
    В дошкільному закладі освіти меню для харчування дітей складається сестрою медичною старшою відповідно до зимово-весняного та літньо-осіннього періоду року та віку дітей на підставі Примірного двотижневого меню для закладів дошкільної освіти загального розвитку рекомендованого ІНСТРУКЦІЄЮ з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України 17.04.2006 N 298/227 та щорічно погоджується з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області.
    З повагою Адміністрація ясел-садка.

  • #3

    Адмiнiстрацiя я/с №45 (Sunday, 16 September 2018 19:51)

    Шановна Марія!
    На Ваше питання щодо оплати роботи гуртків на базі дошкільного закладу повідомляємо наступне.
    Відповідно до чинного законодавства:
     статті 79 Закону України «Про освіту»;
     п. 26 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 р. N 305
     наказу Міністерства освіти, Міністерства фінансів та Міністерства економіки України від 25 липня 2010 № 736/902/758 «Про затвердження Порядку надання платних послуг державними навчальними закладами»;
     Постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 N 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності»
     п.26. «Положеня про дошкільний навчальний заклад»
    дошкільний навчальний заклад відповідно до статутних цілей і завдань може надавати додаткові освітні послуги, які не визначені Державною базовою програмою, за бажанням батьків на основі заяви та угоди між батьками або особами, які їх замінюють та дошкільним закладом у межах гранично допустимого навантаження дитини, визначеного МОН разом з МОЗ.
    Базою для визначення ціни послуги є розрахунок витрат, пов'язаних з наданням послуги. При визначенні витрат необхідно керуватись вищепереліченими нормативними документами та відповідно до нормативно-правових актів України. Складовими вартості витрат є:
    - витрати на оплату праці працівників, що надають платні послуги;
    - нарахування на оплату праці відповідно до законодавства;
    - безпосередні витрати та оплата послуг інших організацій (послуги банку);
    - капітальні витрати;
    - індексація заробітної плати, інші витрати відповідно до чинного законодавства.

  • #2

    Адміністрація я/с №45 (Monday, 17 April 2017 19:31)

    Шановні батьки !
    Зарахування дитини до дошкільного навчального закладу здійснюється виключно на підставі електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів міста.
    Інформація щодо порядку електронної реєстрації дитини до дошкільного навчального закладу для влаштування дитини розміщена на сайті (http://www.kingad-reg.ftl.kherson.ua).
    Інформація щодо наповнюваності груп та правила реєстрації можна переглянути на сайті дошкільного закладу у розділі "ПРАВИЛА ЕЛЕКТРОННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ".
    У разі необхідності додаткову інформацію можна отримати у завідувача дошкільного закладу.

  • #1

    Адміністрація я/с №45 (Tuesday, 17 November 2015 21:29)

    Шановна ОЛЕНА!
    Згідно Правил електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів міста вам необхідно:
    1.Переглянути на сайті дошкільного закладу інформацію щодо наповнюваності груп на 2017-2018 навчальний рік.
    2.Знайти на сайті садочку розділ „Реєстрація до дошкільного навчального закладу”.
    3.Переглянути стан черги у вибраному Вами дошкільному навчальному закладі. Зважити шанс на зарахування Вашої дитини до вибраного закладу. У разі необхідності перегляньте черги в інших близько розміщених садочках і виберіть той, до якого ви будете реєструвати свою дитину.
    4.Заповніть реєстраційну форму – заяву (при цьому в електронній заявці необхідно заповнити усі поля, які пропонуються, дані, занесені до форми, доступні лише для вас та завідуючої садочком) вибравши відповідну вікову групу раннього віку з 2х до 3х років.
    З повагою, адміністрація ясел - садка №45