ХЕРСОНУ - 237 років

Зі святом, рідне місто!

В межах Дня нарождения міста Херсона пройшов 5-й Парад-карнавал карапузів, в якому вже традиційно приймають участь й маленькі херсонці з ясел - садка №45! Принцеси, козачок, котигорошко, морячок, кіт у чоботах,  україночки та тигрята - костюми карапузів й їх батьків здивували фантазією, красою, яскравістю. Дорослі й діти крокували центральними вулицями Херсона, на набережній всіх чекав святковий концерт!

Участь у міському

спортивному святі

"КРОК до ОЛІМПУ - 2015"

Участь у міському

спортивному святі

"КРОК до ОЛІМПУ - 2014"

  :)   ДЯКУЄМО АДМІНІСТРАЦІЇ ЯСЕЛ - САДКА №11 ЗА ЧУДОВУ ОРГАНІЗАЦІЮ СПОРТИВНОГО СВЯТА, ДРУЖНЮ Й ТЕПЛУ АТМОСФЕРУ

ТА ЧУДОВИЙ НАСТРІЙ!!!!

Херсонська академія

неперервної освіти в

Херсонському яслах – садку №45

 

  •  Презентація програм за якими працює ясла – садок («Дитина» «Хочу все знать»),вихователь – методист Долгова І.В.
  • Заняття по грамоті в старшій групі №1 (вихователь Димченко І.В.)
  • Заняття по сенсоріці  «Разноцветная страна» в другій молодшій групі. (вихователь Лазаренко О.В.)
  • Презентація «Прогулки в детском саду»,вихователь – методист Долгова І.В.

 

МІСЬКІЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ:

"СВІТ ОЧИМА ДІТЕЙ"

 

КРОК ДО ЗІРОК

   Створення умов для всебічного та гармонійного розвитку дитини являється одним із основних завдань дошкільної освіти. З метою розвитку творчого потенціалу дитини, виявлення обдарованих дітей, управлінням освіти міської ради започатковано щорічне проведення міського конкурсу для дошкільників «Крок до зірок». Цього року проведення конкурсу відбулося також й на базі нашого дошкільного закладу. Професійне журі оцінювало дітей у номінаціях «Хореографія», «Співи», «Гра на музичних інструментах».
      Бажаємо всім здоров'я, натхнення та творчих успіхів!

 СУБОТНИК!

Ми - приклад наведення чистоти!!!

ПАРАД - КАРНАВАЛ  КАРАПУЗІВ

Вже стало доброю традицією на День нарождения міста проведення Параду-карнавалу карапузів, в якому вже традиційно приймають участь й маленькі херсонці з ясел - садка №45! До творчої, радісної й яскравої події приєдналося 24 сім'ї наших вихованців! Дорослі й діти одягнені в карнавальні костюми  крокували центральними вулицями Херсона, на набережній всіх чекав святковий концерт!

КВІТКОВІ КИЛИМКИ

Херсону з любов’ю! На день народження міста наш ясла - садок отримав  можливість­ подарувати­ Херсону квітковий килим - букет від трудового колективу,­ батьків, дітей. Для створення композиції було обрано тему "Місто - САД",  творча група вихователів за підтримки батьків, створили подарунок рідному місту - яскравий, неповторний та вражаючий квітковий букет!